Scootland Team

Scootland Team - tak tohle jsme my


Pokud zavítáte na naši prodejnu, nebo se nám rozhodnete napsat či zavolat, jsme tu pro Vás. Vítejte v našem týmu!

Hynek Přidal
Jako hlava Scootlandu zodpovídám za to aby vše bylo v nejlepším pořádku. Pokud nejsem v práci, určitě mně potkáte na silnici na skútru nebo někde kde voní benzín. Jakékoliv připomínky k chodu firmy nebo pochvaly na mail hynek.pridal@scootland.cz beru jako dárek a výzvu k neustálému zlepšování.Leon (Tomáš Kolísek)
Jmenuji se sice Tomáš Kolísek, ale všichni mi tu říkají Leon a mám na starost naši Brněnskou prodejnu. Ve většině případů pracuji na Vámi psaných emailech a snažím se co nejlépe odpovídat na Vaše dotazy, radit a pomáhat Vám s problémy Vašich strojů. Dále se starám o eshop a objednávky. Mezi moje koníčky patří motorismus a tuning.Tom (Tomáš Porupka)
Mojí hlavní starostí ve Scootlandu je prodejna v Praze, ve které Vám budu radit a hledat nejlepší řešení s problémy Vašich skútříků a také hlídat sklad, abyste vždy měli to, co si přejete. Ve svém volném čase si rád zahraji hokej a nebo se projedu na skútru.
Pietro Lucernario (Petr Světlík)
Mám na starosti Brněnský servis. Přestože jsem se nenarodil v Itálii, snažím se krásy této země přenést i do naší neslunné vlasti, proto na našem servisu visí italská vlajka. Když mám volno, ladím některý ze svých pekelných italských strojů. Když je na mě příliš zima (pod 15 stupňů), potkáte mě na silnici jak jinak než v Italském voze Fiat, který je prostě bellisima!Kowyk (David Kovařík)
Jsem servisák Kowyk a v pražském Scootlandu se starám o zdraví Vašich jednostopých miláčků. Snažím se ze seriových skútrů vykouzlit ďábelské stroje, které nenechají nikoho chladným. Když už mi benzín teče ušima, tak rád odpočívám při jízdě na svém skútříku nebo si jdu zahrát tenis.
Lukáš
Jmenuji se Lukáš a v brněnském servisu opravuji Vaše skútry. V Itálii jsem se nenarodil, proto nechápu proč máme mít na servise takovou divnou vlajku, ale znáte to, šéf má vždycky pravdu.. Po práci rád zajdu s kamarády na pivko nebo posurfuji po netu.

Olda
Ve Scootlandu jsem zodpovědný za všechno, co se IT týče. Nepůjde-li někdy eshop a Vy tak nebudete moci objednávat díly a různá vylepšení na své jednostopé miláčky, tak já jsem přesně ta správná osoba, na kterou si můžete stěžovat :) Když už výjmečně netrávím čas u PC, tak mě najdete projíždějícího se cestou i necestou na velkém enduro motocyklu.