Aprilia Atlantic 300

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Aprilia - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Aprilia Atlantic 300.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Aprilia Atlantic 300 (300 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (21x17 s hmotností 13.6g) i pneumatiky (přední 110/90-13 a zadní 130/70-13).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Piaggio 250)

Svižný a spolehlivý čtyřtakt je kvalitním základem pro další úpravy. V prvé řadě mějte na paměti, že je nutné vždy motor mazat syntetickým olejem 5W40, jakýkoliv jiný olej může rychle poslat motor na věčný odpočinek.

Pro svižnější jízdu je vhodné začít variátorem Malossi Multivar, který skútr oživí tak, že vás dlouho nepřestane bavit tahat za plyn. Až se tak stane, řešením pro ladiče, kteří to myslí vážně je nálož od Malossi, která zaručí výkon okolo 23 koní na zadním kole a především brutální nárust kroutícího momentu, jestli rádi odjíždíte z křižovatek po zadním kole, doporučujeme osadit skútr také sportovní spojkou Malossi. Výborný efekt také přinese laděný výfuk LeoVince 4Road, který zajistí další zvýšení výkonu a perfektní zvukový zážitek. Plně upravený skútr je ostrým náčiním do města a na světlech je schopen porážet i papírově mnohem silnější soupeře :)

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist