Aprilia SR 01/03 Ditech

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Aprilia - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Aprilia SR 01/03 Ditech.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Aprilia SR 01/03 Ditech (50 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (17x12 s hmotností 7.5g) i pneumatiky (přední 130/60-13 a zadní 130/60-13).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Morini Ditech)

První sériově vyráběný dvoutaktní motor pro skútry se vstřikováním vyniká slušným výkonem v sériovém provedení. Možnosti úprav jsou zde však velmi omezené, pokud chcete skútr oživit, kupte variátor od Malossi. Tím výčet vhodných úprav končí. Pokud toužíte po laděném výfuku, vyberte si výfuk přímo pro Ditech motor, určitě ne dražší sportovní výfuky pro karburátorový motor Morini, nebudou vůbec fungovat. Se 70ccm válcem neuděláte příliš terno, doporučujeme se této úpravě úplně vyhnout. Válec od Malossi sice přinese určité zvýšení výkonu, ale zázraky od něj určitě čekat nemůžete. Navíc z dlouhodobých poznatkú našich zákazníků a našich zkušeností se po namontování 70ccm válce (jakéhokoliv výrobce) stane skútr velmi nespolehlivým. Nastanou kratší intervaly výměny svíček a prakticky nemožné doladění směsi.

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist