Benelli Velvet 125-150

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Benelli - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Benelli Velvet 125-150.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Benelli Velvet 125-150 (125 ccm nebo 150 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (20x12 s hmotností 9g pro 125ccm a 10g pro 150ccm) i pneumatiky (přední 120/70-13 a zadní 140/70-12).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Minarelli 125/150)

Spolehlivé motory Minarelli 125/150 jsou perfektním společníkem pro jízdy po městě i delší výlety. Radost z nich ale často kazí lenošnost a neochota sbírat se do otáček při předjíždění. Na tento neduh je jednoduchý recept – Malossi Multivar. Po jeho montáži skútr dostane druhý dech a každé předjíždění bude radost. Pokud to s tuningem nemyslíte úplně vážně, ale chcete skútru přece jen trochu pomoci do otáček, nezapomeňte vyměnit kontrastní pružinu. Radost si můžete udělat i výfukem od LeoVince, nečekejte ale zvýšení výkonu, super zvuková kulisa vám ale úsměv na tváři spolehlivě vykouzlí. Další možností úpravy je 177ccm válec od Malossi, před montáží je ale potřeba se dobře rozmyslet, sériová kliková hřídel nepatří k nejstabilnějším a může se stát, že jí takovou úpravou pošlete k pánu. Zkrátka, pokud je vám tento skútr s Multivarem příliš slabý, bude třeba se poohlédnout po něčem silnějším ;)

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist