Peugeot Elyseo

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Peugeot - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Peugeot Elyseo.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Peugeot Elyseo (125 ccm nebo 150 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (20x17 s hmotností 8.5g pro 125ccm a 9.5g pro 150ccm) i pneumatiky (přední 120/70-12 a zadní 130/70-12).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Tipy na tuning (Peugeot 125/150)

Spolehlivý motor od Peugeotu je skvělým partnerem do města i okolí. Pro svižnější jízdu je vhodné namontovat sportovní variátor Malossi Multivar, který skútr parádně oživí a předjíždění a odpichy z křižovatek se stanou vaší každodenní radostí. Tím také výčet úprav končí, pokud vám výkon s Multivarem nebude dost, je třeba se poohlédnout po silnějším skútru.

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist