Rhon Sport 50

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Rhon - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Rhon Sport 50.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Rhon Sport 50 (50 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (15x12 s hmotností 6.5g) i pneumatiky (přední 3.00-10 a zadní 3.00-10).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (Rhon)

Oblíbené skútry Rhon jsou postavené na základu motoru Minarelli s drobnými úpravami, dá se tím pádem velmi slušně poladit. Základem je výměna variátoru za Malossi Multivar a montáž pořádného výfuku. Pokračovat se dá i 70ccm kitem, doporučujeme litinový válec od Malossi doplněný karburátorem 17,5mm. Při přestavbě na 70ccm bude také nutné odblokovat omezení otáček, to se dělá přepojením CDI, kterou děláme v našem servisu. Takto poladěný Rhon se bude výkonově pohybovat okolo 8-9 koní a stane se z něj velmi zábavná hračka pro svižné přesuny po městě :)

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist