Suzuki Burgman 250 od 03

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Suzuki - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Suzuki Burgman 250 od 03.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Suzuki Burgman 250 od 03 (250 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (24x18 s hmotností 31g) i pneumatiky (přední 110/90-13 a zadní 130/70-13).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Tipy na tuning (motor Morini 250)

U tohoto motoru zapomeňte na odlehčování válečků nebo výměny kontrastní pružiny, výrobce moc dobře věděl co dělal, proto jakýmikoliv zásahy dojde pouze ke zhoršení. Zde existuje pouze jedna cesta ke zlepšení dynamiky – variátor Malossi Multivar. Po jeho montáži dojde ke zvýšení provozních otáček a skútr parádně “ožije," z každého předjíždění se stane radost a vy budete plynem otáčet na doraz mnohem častěji než kdykoliv předtím.

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist