Yamaha T-max 500 08/11

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Yamaha - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Yamaha T-max 500 08/11.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Yamaha T-max 500 08/11 (500 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (25x15 s hmotností 18g) i pneumatiky (přední 120/70-15 a zadní 160/60-15).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (T-max)

Pokud si na T-maxu chcete vychutnat brutální zátah dvouválce a nechat ručičku tachometru projet až k číslu 180, neobejdete se bez variátoru Malossi Multivar. Pro městské střelce může být řešením i variátor MHR, který sice nenabízí vysokou maximální rychlost, ale zase koncentruje všechnu sílu do brutálního zrychlení a reakce na plyn. Další příjemné zlepšení lze dosáhnout montáží sportovní polořemenice Torque driver od Malossi, která umí skútr držet v nízkých otáčkách při klidné jízdě, ale jakmile zatáhnete za plyn, T-max vyrazí nemilosrdně kupředu. A pokud vám to i poté bude málo, je tu jasné řešení – 570ccm racing kit od Malossi z vašeho skútru udělá nebezpečnou bestii která ráda pokouše nemálo motorek na silnici :)

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist