Yuki Newspeedy

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Yuki - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Yuki Newspeedy.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Yuki Newspeedy (50 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (16x13 s hmotností 6g) i pneumatiky (přední 110/70-12 a zadní 110/70-12).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Tipy na tuning (motor Q4T)

Čínský motor sice neoplývá vysokým výkonem, tuningové díly jsou ale k dispozici a pokud máte chuť, můžete se do ladění také pustit a ze skútru udělat svižnějšího partnera pro vaše jízdy. Základem musí být variátor, buď Malossi Multivar, nebo Baotian R, oba variátory poskytují více dynamiky zvláště pro jízdu do kopce, u některých kusů se zvedne i maximální rychlost k hranici 65-70km/h. Novinkou jsou také 72-80ccm válce, předtím než skútr tímto válcem osadíte si ale uvědomte, že čínská produkce trpí rozdílnou kvalitou, na některém skútru může vydržet velmi dlouho, u jiného typu se ale může stát, že úpravou výrazně zkrátíte životnosti klikové hřídele. Pokud jste se přece jen rozhodli riziko podstoupit, měli byste ze svého skútru vymačkat cca 70-80km/h po rovince a odměnou vám bude i mnohem vyšší síla v kopcích. Od roku 2009 máme v nabícce sportovní sadu Sportpack, která je tou nejlepší volbou v poměru cena/výkon. Motoru jde dále přilepšit montáží 24mm karburátoru, který u 72cc kitu dále navýší výkon o 0,5-1k.

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist