Yuki Space 125

Scooter page: Tuning, tipy a díly na skútr

Skútry Yuki - dodavatel, prodejce a zastoupení Na této stránce vám nabízíme díly pasující přímo na skútr Yuki Space 125.
Všechno zboží je plně kompatibilní s tímto skútrem.

Yuki Space 125 (125 ccm scooter)

Díly přímo pro tento skútr

V seznamu najdete standardní válečky (18x14 s hmotností 13g) i pneumatiky (přední 130/60-13 a zadní 130/60-13).

Další zboží je dostupné přes menu nalevo, např. univerzální díly, doplňky a oblečení...

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (GY6 125/150)

Čínské motory GY6 jsou známé svým silným nástupem, který je ale vykoupen nízkou maximální rychlostí. Na tento neduh je jednoduchý recept – sportovní variátor Naraku. Po jeho montáži se srovnají otáčky při akceleraci a skútr bude dosahovat vyšší maximální rychlosti. Ucho každého správného skútraře také potěší lahodný zvuk laděného výfuku. S tuningem lze dále pokračovat zakoupením silnějšího válce – je zde několik variant, válce do 160ccm nepotřebují upravovat karter, u vyšších objemů je pak nutné vyfrézovat díru pro uložení, tak by se dal větší průměr do karteru usadit. Kompletně naladěný motor GY6 má hodně síly odspodu a dokáže zatopit i dražší konkurenci, při zásadnějších úpravách se ale musíte smířit s rizikem nižší spolehlivosti a častějších výměn ostatních komponent v motoru.

Odkazy, komunita

Chcete se podělit o zkušenosti s tímto skútrem? Dozvědět se o úpravách jiných lidí, o tom jak jim skútr jezdí a jak jsou spokojení? Mrkněte na naší stránku o komunitě.. Pokud si jen chcete popovídat s ostaními skútraři můžete navštívit některé scooter fórum.

Víte o nějákém odkazu, který by tu měl být? Určitě nám dejte vědět...

Přidej odkaz ze své stránky...

Líbí se ti tahle stránka? Přidej na ni odkaz ze své webové stránky či blogu, nebo i z fóra - a navíc tím dáš vědět světu, jaký skútr máš... Stačí zkopírovat připravený kód ze stránky Jak přidat odkaz
TOPlist