V seznamu najdete standardní válečky
(15x12 s hmotností 6.5g)
i pneumatiky
(přední 120/70-12 a zadní 120/70-12)

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (Rhon)

Oblíbené skútry Rhon jsou postavené na základu motoru Minarelli s drobnými úpravami, dá se tím pádem velmi slušně poladit. Základem je výměna variátoru za Malossi Multivar a montáž pořádného výfuku. Pokračovat se dá i 70ccm kitem, doporučujeme litinový válec od Malossi doplněný karburátorem 17,5mm. Při přestavbě na 70ccm bude také nutné odblokovat omezení otáček, to se dělá přepojením CDI, kterou děláme v našem servisu. Takto poladěný Rhon se bude výkonově pohybovat okolo 8-9 koní a stane se z něj velmi zábavná hračka pro svižné přesuny po městě :)
Doprava
a poštovné

ČR: Zaslání nových dílů od 60,-Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,-Kč

SK: Zaslání nových dílů od 150,-Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,-KčCopyright © 2008–2018 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.