Velkoobchod

Informace k velkoobchodnímu nákupu

Vážení potencionální obchodní partneři,
připravili jsme pro Vás podmínky pro velkoobchodní nákup zboží z našeho internetového obchodu.

Výhody velkoobchodní spolupráce se Scootland.cz

  • Prodloužená lhůta 30 dnů pro vrácení zakoupeného zboží - můžete si objednat díly a pokud je nepoužijete, jednoduše nám je pošlete zpět a my Vám je vyměníme za jiné zboží.
  • Možnost nakupovat zboží za zajímavé ceny.
  • Dostupnost online - přímo na stránkách vidíte, které díly máme skladem s okamžitým dodáním a na které budete čekat déle.
  • Široký výběr přepravy (DPD, Česká Pošta, nebo i osobní odběry přes pobočky sítě Uloženka).

Podmínky pro získání velkoobchodního přístupu

Zašlete email s žádostí o VO přístup na info@scootland.cz. Tento email musí obsahovat kopii živnostenského listu, případně výpisu z OR, osvědčení o registraci plátce daně (v případě, že plátci DPH jste) a odkaz na Vaši firmu, ideálně webové stránky, nebo reference, že děláte činnost spojenou s opravami/prodejem skútrů.

Po prověření a posouzení zaslaných údajů vyhodnotíme Vaši žádost a v případě schválení Vám přídělíme přístup k velkoobchodním cenám. Na Vámi uvedený e-mail pak obdržíte přihlašovací jméno a heslo.

Minimální roční odběr dílů je 10,000Kč bez DPH. Pokud nebude za kalendářní rok dosaženo tohoto obratu, velkoobchodní registrace bude zrušena a již nepůjde obnovit. Chráníme se tak proti nepoctivosti zákazníků, kteří chtějí nakupovat díly za velkoobchodní ceny pro svoji potřebu.

Technická podpora

Prodávané zboží je technického charakteru a při velkoobchodním prodeji je očekávaná dostatečná znalost a technická zdatnost kupujícího. Velkoochodním zákazníkům neposkytujeme technické poradenství v rozsahu jako pro koncové zákazníky (například k ladění, či nastavení daných produktů).

Technická podpora je řešená předplacením času technika, tj. předem zaplatíte hodinu času (400 Kč vč. DPH) a pak Vám na Vaši žádost technik zavolá a poskytne odbornou konzultaci daného problému. Délky hovorů jsou zaznamenány a odečítány z předplaceného času.

Přepravné

Pro velkoobchodní zákazníky neplatí akce přepravného nad 1500,-Kč zdarma. Přepravné je účtováno v plné výši bez ohledu na hodnotu nákupu.
Pro přihlášení klikněte zde


Copyright © 2008–2018 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.