Optimum Opti Clean 3,8l koncentrát

Doporučujeme
Výrobce: DetailingPro
Skladem v Brně (3ks) 1-3 dny
1690.0 Kč s Dph 21%

Univerzální produkt pro snadné a bezpečné čištění beze šmouh pro mírně až středně znečištěné povrchy bez jakékoliv přidané vody metodou "nastříkat a setřít", který budete stejně jako my milovat. Obsahuje prověřenou technologii obohacenou o další systém polymerů pro větší ochranu čištěných povrchů před poškrábáním. Funguje na všechny povrchy - plexi, lak, sklo, chrom, kola, zrcátka, plasty. Zanechává vysoký lesk a polymerovou ochranu.

Vynikajících výsledků dosahuje při čištění všech pevných povrchů skútru, které čistí do hloubky a zároveň zanechává ochranný film zabraňující rychlému opětovnému zašpinění. Vyčištěné plochy jsou suché na dotek a odpuzují prach - pravý opak běžně používaných silikonových kokpit sprejů. I zde je použití velmi rychlé a snadné. Vyčistí plasty, rámy, displeje, tlačítka a páčky, apod. V případě přetažení nezanechává skvrny a práce je tak velmi rychlá a bez stresu.

Použití: Nastříkejte v nepříliš silné, ale souvislé vrstvě. Nechejte chvíli působit. Během této doby přípravek penetruje nečistoty, naváže se na lak a obalí prachové částice a zajistí tak maximálně šetrné čištění. Poté setřete kvalitní mikrovláknovou utěrkou. Nakonec vysušte suchou stranou utěrky.

Jedná se o koncentrát, který se pro použití dále ředí v poměru 1:3, tedy po naředění získáte 15,2 litrů Opti Cleanu

  • Videa