Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Nemáte vybraný skútr, vyberte si ho zde.

Vosk Symplex Ultra Wax UP3 473ml

Doporučujeme
Výrobce: DetailingPro
Toto zboží se nachází v archivu a již není určeno k prodeji.

Karnaubský vosk patří k nejodolnějším a nejtvrdším přírodním voskům vůbec. Je tradiční složkou přípravků na konzervaci laků a přes veškerý pokrok ve vývoji syntetických materiálů si udržel stálou oblibu nejen u výrobců autokosmetiky, ale především mezi jejich zákazníky. Za popularitu vděčí svým unikátním vlastnostem – vysoké teplotě tání, odolnosti vůči UV záření a v neposlední řadě lesku, který je schopen propůjčit jím ošetřenému laku. Mnoho autovosků s obsahem karnaubského vosku se ale vyznačuje prašností, tendencí k přesychání (pracně se rozlešťují) a také zanášejí plastové dily a hromadí se ve spárách a za hranami dílů. Symplex Ultra Wax UP3 je profesionální produkt, který uvedené nedostatky zcela odbourává. Vyznačuje se velmi snadným a rychlým nanášením. Je možné jej nanášet ručně i leštičkou. Po nanesení velmi rychle zavadá a stírá se na jeden tah – pracné rozlešťování je s s tímto voskem minulostí. Základem receptury tohoto svělého vosku je přírodní karnaubský vosk ve vysoké koncentraci, který byl synergicky doplněn o syntetickou pryskyřici, která zesiluje efekt mokrého povrchu a zlepšuje vlastnost vosku zakrývat jemné škrábance. Dále byly přidány syntetické polymery, které zvyšují odolnost vůči saponátům a prodlužují životnost ochrany. Symplex Ultra Wax UP3 poskytuje velmi hluboký lesk a je vynikající pro všechny odstíny laku. Mimořádné výsledky poskytuje na černých a červených lacích. Je vhodný pro čiré i jednovrstvé laky a je možno jej aplikovat i na zcela čerstvý (nevyzrálý) lak. Je vhodný i pro autolakovny a prodejce automobilů. Vynikající je efekt vosku i na chromovaných a nerezových dílech i dílech z lesklých plastů. Symplex Ultra Wax UP3 naprosto nezanáší plasty a nehromadí se ve spárách, kde jiné vosky zanechávají bílá rezidua. Práce s ním je proto nejen rychlá, ale také bez stresu a zcela přímočará: rychle nanést, rychle rozleštit a hotovo.

Použití:

1. Před použitím důkladně protřepejte.

2. Přípravek naneste v tenké souvislé vrstvě. Při ručním nanášení použijte pěnový aplikátor, při nanášení leštičkou doporučujeme zvolit nejměkčí pěnový kotouč.

3. Film vosku nechte cca 2 minuty zavadnout. Je však možné vosk nanést na celý skútr nebo vůz. Není tedy nutné postupovat díl po dílu.

4. Zaschlý film rozleštěte mikrovláknovou utěrkou ideálně s delším vlasem.

Upozornení:

1. Před použitím důkladně protřepejte.

2. Nanášejte pouze na čistý a suchý lak.

3. Uchovávejte mimo dosah dětí.