Hynek Přidal

Jako hlava Scootlandu zodpovídám za to aby vše bylo v nejlepším pořádku. Pokud nejsem v práci, jezdím na skútru pro radost nebo si hraji s dcerou. Jakékoliv připomínky k chodu firmy nebo pochvaly na mail hynek.pridal@scootland.cz beru jako dárek a výzvu k dalšímu zlepšování.

Leon (Tomáš Kolísek)

Jmenuji se sice Tomáš Kolísek, ale všichni mi tu říkají Leon a mám na starost naši prodejnu a eshop. Ve většině případů pracuji na Vašich objednávkách a snažím se co nejlépe odpovídat na Vaše dotazy. Mezi moje koníčky patří auta a airsoft, rád si vyčistím hlavu u stříleček na počítači.

Pietro Lucernario

Jmenuji se Petr Světlík a mám na starosti Brněnský servis. Přestože jsem se nenarodil v Itálii, snažím se jeji krásy přenést i do naší neslunné vlasti. Když mám volno, ladím některý ze svých italských strojů. V zimě (pod 15 stupňů), mě potkáte na silnici v mém Fiatu, nebo Alfasudu, který je bellisima!

Jiří Krchňák

Mám na starost použité díly a odvozy skútrů. Ano, já jsem ten kat, který rozdělává skútry na díly a fotí je na eshop. Mojí vášní jsou náklaďáky a zvláště moje 8-kolová Tatra 813, se kterou si rád zajezdím i v terénu.

Saša (Alexandr Bošek)

Jsem mechanik Saša a na servise mám na starost ladění a generálky motorů. Nejraději mám ale uječené dvoutakty, hlavně moji Yamahu Jog s padesátkovým nikasilem. Když ji vymotám do 12tis otáček, jsem v rauši!

Olda Vykydal

Jako ajťák implementuju novinky, které kluci vymýšlí a také se starám o náš systém a eshop. Na silnici mě potkáte na Scarabeu 500. Ve volném čase se věnuji svojí rodině.

Mamka Přidalová

Jmenuji se Marcela a snažím se ukočírovat kluky a papíry, což není vždy jednoduché. Výsledkem je naše účetnictví. Ve volném čase jezdím na mé modré Vespě, nebo se věnuji vnoučatům.

Doprava
a poštovné
ČR: Zaslání nových dílů od 60,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,- Kč
SK: Zaslání nových dílů od 150,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,- Kč


Copyright © 2008–2019 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.