Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Hynek Přidal

Jako hlava Scootlandu zodpovídám za to aby vše bylo v nejlepším pořádku. Pokud nejsem v práci, jezdím na skútru pro radost nebo si hraji s dcerou. Jakékoliv připomínky k chodu firmy nebo pochvaly na mail hynek.pridal@scootland.cz beru jako dárek a výzvu k dalšímu zlepšování.

Leon (Tomáš Kolísek)

Jmenuji se sice Tomáš Kolísek, ale všichni mi tu říkají Leon a mám na starost naši prodejnu a eshop. Ve většině případů pracuji na Vašich objednávkách a snažím se co nejlépe odpovídat na Vaše dotazy. Mezi moje koníčky patří auta a airsoft, rád si vyčistím hlavu u stříleček na počítači.

Pietro Lucernario

Jmenuji se Petr Světlík a mám na starosti Brněnský servis. Přestože jsem se nenarodil v Itálii, snažím se jeji krásy přenést i do naší neslunné vlasti. Když mám volno, ladím některý ze svých italských strojů. V zimě (pod 15 stupňů), mě potkáte na silnici v mém Fiatu, nebo Alfasudu, který je bellisima!

Jirka Krchy

Mám na starost použité díly a odvozy skútrů. Ano, já jsem ten kat, který rozdělává skútry na díly a fotí je na eshop. Mojí vášní jsou náklaďáky a zvláště moje 8-kolová Tatra 813, se kterou si rád zajezdím i v terénu.

Saša (Alexandr Bošek)

Jsem mechanik Saša a na servise mám na starost ladění a generálky motorů. Nejraději mám ale uječené dvoutakty, hlavně moji Yamahu Jog s padesátkovým nikasilem. Když ji vymotám do 12tis otáček, jsem v rauši!

Jan Kalenda

Jsem mechanik Honza a na servise mám na starost servisní prohlídky, opravy motorů, ladění a vše ostatní co je třeba. Moji srdeční záležitostí je značka Kawasaki, takže mi kluci občas říkají „káwa Kalenda“. A když není po ruce Kawa, beru svého Motowella...

Jiří Peňáz

Mě vystihuje jedno rčení - dvakrát měř a jednou řež. Mám rad věci na svém místě, starám se aby zboží ve skladu bylo správně uspořádané a objednávky od nás odcházely jak na drátkách. Na cesty do práce používám Hondu SH 150.

Peter Bátora

Jsem Peter a ve Scootlandu se starám hlavně o eshop a informační systém. Kdo mě zná ví, že když něco nejde zepředu, půjde to zezadu. Jo a kluci mě na dovolené naučili jezdit na skútru.