Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website


Čištění řetězu

Kdo máte velký skútr s řetězem (Integra, GP800, X-ADV), nebo motorku mrkněte na náš test čističe řetězů od Motipu. Funguje na jedničku! https://www.scootland.cz/zbozi/motip-cistic-retezu/

ČÍST CELÉ

Výměna přední pneu

V tomto videu uvidíte, jak probíhá výměna přední pneu u nás na servise. Úkon obnáší demontáž kola z vidlice, přezutí pneu a montáž všeho zpět. U toho je dobrá chvíle také pro kontrolu předních brzdových destiček.

ČÍST CELÉ

Výměna zadní pneu

V tomto videu uvidíte, jak probíhá výměna zadní pneu u nás na servise. Úkon obnáší demontáž výfuku, ramene, přezutí pneu a montáž všeho zpět. U toho je dobrá chvíle také pro kontrolu zadních paken či destiček.

ČÍST CELÉ

Kontrola brzd a výměna kapaliny

Máme tu nové video, tentokrát se blíže podíváme na kontrolu brzd a výměnu brzdové kapaliny u skútru Honda PCX

ČÍST CELÉ

Kontrola řemene a zadní řemenice

V tomto videu si ukážeme, jak zkontrolovat řemen a také odhalit příčinu proč na některých skútrech řemeny opakovaně praskají.

ČÍST CELÉ

Kufry Shad a ostatní

V tomto videu si řekneme pár slov o kufrech. Začneme trochou teorie, protože často dostáváme dotazy k čemu je plotna a nosič. Dále si ukážeme rozdíly v obsluze mezi Shad a Givi.

ČÍST CELÉ

Snadné a rychlé čištění skútru

Počasí je jako na houpačce a skútry se špiní o to víc. Opti-Clean je prostředek pro snadné a bezpečné čištění beze šmouh pro mírně až středně znečištěné povrchy bez jakékoliv přidané vody metodou „nastříkat a setřít“ který budete stejně jako my milovat. Obsahuje prověřenou technologii obohacenou o další systém polymerů pro větší ochranu čištěných povrchů před poškrábáním. Funguje na všechny povrchy – plexi, lak, sklo, chrom, kola, zrcátka, plasty. Zanechává vysoký lesk a polymerovou ochranu.

ČÍST CELÉ

Čištění motoru

Power Clean je skvělý čistič. V plné síle (neředěný) zvládne mastný motor, olej a jakékoliv další nečistoty. Aplikace je snadná a prostředek nedráždí dýchací cesty. Prostě špica produkt, který doporučujeme vyzkoušet. V ředěné formě je pak bezkonkurenční na odstraňování hmyzu.

ČÍST CELÉ

Diagnostika dobíjení 12V

V tomto videu se dozvíte jak diagnostikovat závadu v dobíjení na skútrech s 3-fázovým regulátorem.

ČÍST CELÉ

Ostraňování hmyzu

Srovnávací test čističů hmyzu vám ukáže, jak s minimem úsilí umýt váš skútr od zaschlých mušek a odolných nečistot na karoserii. Stačí nastříkat, nechat 2 minuty působit, spláchnout vysokotlakým čističem, osušit a je hotovo 🙂 Vítězem testu je prostředek Power Clean, který můžete zakoupit na našem eshopu: https://www.scootland.cz/zbozi/detailingpro-optimum-power-clean-500ml-naredeny/ https://www.scootland.cz/zbozi/detailingpro-optimum-power-clean-500ml-plna-sila/ https://www.scootland.cz/zboz

ČÍST CELÉ

Video: kontrola variátoru

Připravili jsme pro Vás nové video, kde si ukážeme jak zkontrolovat, že je tělo variátoru v dobrém stavu:

ČÍST CELÉ

Biosložka v benzinu

Biosložka v benzínu nás neustále zaměstnává. V případě jako na obrázku je řešení číštění utrazvukem a ručně dočistit. Běžně 2-3 hodiny práce. Pokud necháváte skútr delší dobu stát, natankujte Vervu 100 nebo Shell V-power Racing 100 – tyto dva benzíny jako jediné biosložku neobsahují.

ČÍST CELÉ

Video: Aktivace a údržba baterie

Připravili jsme pro Vás nový video návod, tentokrát na téma aktivace a údržba baterie.

ČÍST CELÉ

Video: Servisní prohlídka

Připravili jsme pro Vás nový video návod, tentokrát s Leonem v hlavní roli na téma Servisní prohlídka. Video obsahuje všechny základní servisní úkony, jež jsou důležité pro bezproblémový provoz Vašeho skútru. Krok za krokem si projdeme celou servisní prohlídku, tak jak ji děláme u nás. Postupovat budeme podle protokolu, který si můžete stáhnout ZDE [http://www.scootland.cz/static/pages/scooter-tuning-jaknato/servisni-prohlidka/protokol.pdf] .

ČÍST CELÉ