Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Glosswell GlossWipe 300ml

Doporučujeme
Výrobce: DetailingPro
Skladem v Brně (4ks) 1-3 dny
199.0 Kč
s Dph 21%

Univerzální quick detailer špičkové kvality, který splní vše, co od detailingového spreje očekáváte a jako bonus krásně voní po kulatých žvýkačkách v dlouhém blistru :)

Šetrně čistí

Použijte ho na odstranění prachu, jemných nečistot, otisků prstů a skvrn od vody ze všech materiálů - laku, plexiskla, plastů i chromu. Glosswell GlossWipe má mimořádné čistící schopnosti a díky vynikající lubrikaci chrání lak před poškrábáním. Je proto vhodný i na čištění většího znečištění jako tzv. waterless wash (mytí bez vody). Nezanechává šmouhy a je vhodný i na čištění a impregnaci plexiskla.

Voskuje

GlossWipe vytváří vysoce lesklý a hladký povrch, který odpuzuje vodu a nečistoty. Nejen, že nepoškozuje vosky, ale regeneruje je a posiluje. Velmi vysoká koncentrace přírodních a polymerových vosků umožňuje použít přípravek jako rychlovosk s vynikajícím výsledkem. Pokud máte rádi hluboký a sytý lesk, je Glosswell GlossWipe tím pravým detailerem pro Vás.

Použití:

1. Před použitím důkladně protřepejte.

2. Nastříkejte na ošetřovaný povrch, v případě znečištění nechte krátce působit, a jemně setřete vhodnou utěrkou z mikrovlákna.

3. Dosušte a vyleštěte suchou utěrkou.

4. V případě malých ploch nastříkejte přímo na utěrku.