Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Historie firmy Scootland


Scootland byl jako malý obchůdek v Brně - Husovicích otevřen v roce 2005. Přípravy prodejny, malování a vybavení interiéru probíhalo za obrovské podpory rodiny a mých kamarádů skútrařů. Vše vyvrcholilo 24.6.2005, kdy jsme prodejnu u příležitosti 1. moravského srazuslavnostně otevřeli a představili skútrařské veřejnosti. Od počátku jsem volil strategii maximální otevřenosti k zákazníkům, odměnou mi bylo získání nových, a především stálých zákazníků.

Kvalitní webové stránky včetně eshopu se zbožím byly základem. Na původním webu jsme pracovali s bratrem a spuštění eshopu provázela noc provoněná několika litry kávy. Odvedli jsme dobrou práci a stránky zůstaly v prakticky nezměněné podobě po dva roky.

Noví zákazníci na sebe nenechali dlouho čekat, proto bylo nutné rozšířit tým. Své budoucí kolegy jsem vybíral přepečlivě z řad svých kamarádů a po pár měsících už bylo jasné, že moje šéfování v dílně končí. Novým mistrem se stal kamarád Pepe a na jaře následujícího roku jsme přibrali ještě Kowyka, se kterým jsme se pravidelně potkávali na akcích brněnských jitrnic.

Následující sezona v tomto složení byla opravdu hektická, v dílně o rozloze 15m2 tvořili kluci zázraky s prostorem, jednoduché nebylo ani udržet na uzdě stále se rozrůstající sklad a nedostatek místa pro parkování skútrů. V listopadu nám navíc přibyla nová síla - Jája a bylo jasné, že další sezóna by pravděpodobně skončila naprostým psychickým kolapsem, proto jsme začali hledat větší a vhodnější prostory.

Štěstí nás potkalo až na jaře 2007, kdy jsme se konečně přestěhovali do nových prostor. Zároveň došlo k osamostatnění servisu od prodeje, díky tomu mají obě jednotky vlastního pána a tak se zákazníci vždy dostanou do styku právě s tím člověkem, který se jejich problémem přímo zabývá.

Nehledejte u nás konfekční prodejce, každý z nás je skútrař každým coulem, jen tak si můžete být jisti, že s naší pomocí vyberete ty správné díly. S nákupem u nás nedostanete jen zboží, ale především cenné zkušenosti lidí, kteří v oboru dělají už nějaký pátek a pokud budete poslouchat, co Vám říkáme, dojdeme společně k výsledku velmi efektivní cestou.

Děkuji že jste přišli k nám a věřím že budeme schopni do puntíku splnit všechna vaše přání. Rád příjmu jakékoliv dotazy či připomínky na mailu hynek.pridal@scootland.cz

Za Scootland.cz - Hynek Přidal