V seznamu najdete standardní válečky
(17x12 s hmotností 7.5g)
i pneumatiky
(přední 130/60-13 a zadní 130/60-13)

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Morini Ditech)

První sériově vyráběný dvoutaktní motor pro skútry se vstřikováním vyniká slušným výkonem v sériovém provedení. Možnosti úprav jsou zde však velmi omezené, pokud chcete skútr oživit, kupte variátor od Malossi. Tím výčet vhodných úprav končí. Pokud toužíte po laděném výfuku, vyberte si výfuk přímo pro Ditech motor, určitě ne dražší sportovní výfuky pro karburátorový motor Morini, nebudou vůbec fungovat. Se 70ccm válcem neuděláte příliš terno, doporučujeme se této úpravě úplně vyhnout. Válec od Malossi sice přinese určité zvýšení výkonu, ale zázraky od něj určitě čekat nemůžete. Navíc z dlouhodobých poznatkú našich zákazníků a našich zkušeností se po namontování 70ccm válce (jakéhokoliv výrobce) stane skútr velmi nespolehlivým. Nastanou kratší intervaly výměny svíček a prakticky nemožné doladění směsi.
Doprava
a poštovné
CZČR: Zaslání nových dílů od 60,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,- Kč
SKSK: Zaslání nových dílů od 150,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,- Kč


Copyright © 2008–2020 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.