V seznamu najdete standardní válečky
(20x12 s hmotností 9g)
i pneumatiky
(přední 120/70-13 a zadní 140/70-12)

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Minarelli 125/150)

Spolehlivé motory Minarelli 125/150 jsou perfektním společníkem pro jízdy po městě i delší výlety. Radost z nich ale často kazí lenošnost a neochota sbírat se do otáček při předjíždění. Na tento neduh je jednoduchý recept – Malossi Multivar. Po jeho montáži skútr dostane druhý dech a každé předjíždění bude radost. Pokud to s tuningem nemyslíte úplně vážně, ale chcete skútru přece jen trochu pomoci do otáček, nezapomeňte vyměnit kontrastní pružinu. Radost si můžete udělat i výfukem od LeoVince, nečekejte ale zvýšení výkonu, super zvuková kulisa vám ale úsměv na tváři spolehlivě vykouzlí. Další možností úpravy je 177ccm válec od Malossi, před montáží je ale potřeba se dobře rozmyslet, sériová kliková hřídel nepatří k nejstabilnějším a může se stát, že jí takovou úpravou pošlete k pánu. Zkrátka, pokud je vám tento skútr s Multivarem příliš slabý, bude třeba se poohlédnout po něčem silnějším ;)
Doprava
a poštovné
CZČR: Zaslání nových dílů od 60,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,- Kč
SKSK: Zaslání nových dílů od 150,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,- Kč


Copyright © 2008–2021 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.