V seznamu najdete standardní válečky
(18x14 s hmotností 13g)
i pneumatiky
(přední 120/70-12 a zadní 120/70-12)

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (GY6 125/150)

Čínské motory GY6 jsou známé svým silným nástupem, který je ale vykoupen nízkou maximální rychlostí. Na tento neduh je jednoduchý recept – sportovní variátor Naraku. Po jeho montáži se srovnají otáčky při akceleraci a skútr bude dosahovat vyšší maximální rychlosti. Ucho každého správného skútraře také potěší lahodný zvuk laděného výfuku. S tuningem lze dále pokračovat zakoupením silnějšího válce – je zde několik variant, válce do 160ccm nepotřebují upravovat karter, u vyšších objemů je pak nutné vyfrézovat díru pro uložení, tak by se dal větší průměr do karteru usadit. Kompletně naladěný motor GY6 má hodně síly odspodu a dokáže zatopit i dražší konkurenci, při zásadnějších úpravách se ale musíte smířit s rizikem nižší spolehlivosti a častějších výměn ostatních komponent v motoru.
Doprava
a poštovné
CZČR: Zaslání nových dílů od 60,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,- Kč
SKSK: Zaslání nových dílů od 150,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,- Kč


Copyright © 2008–2021 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.