V seznamu najdete standardní válečky
(23x18 s hmotností 24g)
i pneumatiky
(přední 120/70-12 a zadní 130/70-12)

Grafy výkonu z motorové brzdy

Jako jediní v celé Evropě dáváme k dispozici grafy všech úprav, které jsme prováděli. Pokud chcete proniknout do tajů křivek výkonu, klikněte na článek jak číst graf z motorové brzdy.

U každého grafu také najdete seznam namontovaných dílů. Porovnávejte, zkoumejte a vybírejte co je pro Váš skútr nejlepší, pro profesionální montáž a sladění navštivte náš servis v Brně, kde i z Vašeho miláčka dostaneme maximum!

Tipy na tuning (motor Piaggio 250)

Svižný a spolehlivý čtyřtakt je kvalitním základem pro další úpravy. V prvé řadě mějte na paměti, že je nutné vždy motor mazat syntetickým olejem 5W40, jakýkoliv jiný olej může rychle poslat motor na věčný odpočinek.

Pro svižnější jízdu je vhodné začít variátorem Malossi Multivar, který skútr oživí tak, že vás dlouho nepřestane bavit tahat za plyn. Až se tak stane, řešením pro ladiče, kteří to myslí vážně je nálož od Malossi, která zaručí výkon okolo 23 koní na zadním kole a především brutální nárust kroutícího momentu, jestli rádi odjíždíte z křižovatek po zadním kole, doporučujeme osadit skútr také sportovní spojkou Malossi. Výborný efekt také přinese laděný výfuk LeoVince 4Road, který zajistí další zvýšení výkonu a perfektní zvukový zážitek. Plně upravený skútr je ostrým náčiním do města a na světlech je schopen porážet i papírově mnohem silnější soupeře :)

Doprava
a poštovné
CZČR: Zaslání nových dílů od 60,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1000,- Kč
SKSK: Zaslání nových dílů od 150,- Kč. ZDARMA při nákupu nad 1500,- Kč


Copyright © 2008–2021 Scootland – skútry, tuning, servis.
Obsah těchto stránek nesmí být reprodukován nebo publikován bez předchozího písemného souhlasu.